Dobrý den vážení taneční přátelé,


Tímto Vás srdečně zveme na 10. Ples tanečníků.


Akce se uskuteční v pátek 12.1. 2024 od 19:30 hodin v Sokolovně v Hranicích. Ples je určen nejen pro absolventy našich kurzů, ale pro každého kdo má rád tanec a příjemnou zábavu.

 

Cena vstupenky je 300,-Kč.

Rezervace vstupenek emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Při rezervaci emailem uveďte své jméno a příjmení, telefonní kontakt (ten bude zároveň VS při platbě vstupenek převodem), počet vstupenek a způsob platby (hotovost/převod). Zpět obdržíte potvrzení rezervace a informace o úhradě. Částku za vstupenky uhraďte do 3 dnů od potvrzení, jinak bude rezervace zrušena.

Těšíme se na Vás,
Petr a Lenka

V případě dotazů nás kontaktujte na tel. 603 996 668

Taneční kurzy

Předtaneční kurz pro žáky základních škol

… určen pro 9.ročníky ZŠ. Kurz je zaměřen na zvládnutí základních technik a tanečních kroků 8-mi tanců. Součástí kurzu je společenská výchova. Počet lekcí 6 a jedna ukončovací.

Taneční kurz pro žáky středních škol

… určen pro studenty 1.a 2. Ročníků SŠ a SOU. Kurz je zaměřen na zvládnutí 12-ti tanců a je rozšířen o další figury a techniky. Součástí kurzu je také společenská výchova. Počet lekcí 10 a jedna kolona.      

Taneční kurz pro dospělé základní

… určen pro manželské a přátelské páry. Kurz je zaměřen na správné taneční techniky a připravuje páry na plesovou sezónu. Počet lekcí 5 a jedna ukončovací.

Taneční kurz pro dospělé pokračovací

… určen pro absolventy základního dospělého kurzu. Kurz je zaměřen na náročnější krokové variace a techniky. Počet lekcí 5 a jedna ukončovací.

Taneční kurz „Na míru“

… kurz je určen pro skupiny minimálně 10-ti párů a je postaven dle požadavků jednotlivých párů. Kurzy se konají zpravidla v menších obcích v okolí Hranic.